خرید بک لینک

وبمستر زمانی از تگ نوفالو استفاده می‌کند که می‌خواهد به یک سایت نامعتبر لینک دهد.

سلام دوست عزیز شما با ثبت نام رایگان و سریع می توانید در پنل خریداران، سایت هایی که اقدام به فروش بک لینک کرده اند را مشاهده نموده و براحتی بک لینک خود را خریداری کنید موفق باشید

به نظرم مطالبتون خیلی مفید و کامله، سایتتونم خیلی کاربر پسنده، من که خیلی خوشم اومد، هم رنگ خوبی داره هم طرحش خاصه، گرفتن جایزه بهترین شرکت طراحی سایت به نظرم برازندتونه.

شما می توانید لینک خود را در کلمه کلیدی به صورت پست در فروم ها منتشر نمایید. این لینک ها در فروم ها می توانند به صورت فالو و نوفالو باشند و هر دو در سئو سایت و بهینه سازی سایت شما در کلمه کلیدی بسیار اثرگذار می باشند.

اگر فرق بین بک لینک و ریپورتاژ رو نمیدونید هم میتوانید مطالب همین صفحه رو مطالعه کنید هم اینکه از صفحه زیر اقدام کنید

می توانید مطلب ارسال بکنید کافی است هنگام ارسال مطلب مد نظرتون کلمه کلیدی را از ادیتور انتخاب و لینک را مشخص کنید .

همچنین این ابزار امکانات مناسبی برای فیلترینگ، آنالیز و تعیین ارزش هر لینک به شما نمیدهد که عملا بررسی و تحلیل را دشوار میکند.

وب سایت گردشگری «دستی بر ایران» دارای دامین بیست ساله‌ای است که به صورت تخصصی در زمینه گردشگری تولید محتوا کرده است.

همواره گمان می شود که لینک از سایت های معتبر و نیز به صورت پیوسته و همیشگی انجام گردد. اینکه بخواهید لینک سازی را برای یک مدت داشته باشید و پس از آن رها کنید روندی اشتباه می باشد.

زمانیکه گوگل یک بک لینک به سایت شما را مشاهده میکند به انکر تکست توجه زیادی داشته و عملا ارزش و اعتبار منتقل شده به سایت شما در این عبارت خواهد بود. اگر سایت شما با عبارت “کتاب” لینک شده باشد جایگاه شما زمانی که یک کاربر در گوگل عبارت کتاب را جستجو میکند بهتر خواهد شد ولی اگر این لینک با عبارت “موبایل” ایجاد شده باشد جایگاه شما در عبارت “موبایل” بهبود خواهد یافت.

اگر تمامی لینکهای شما در یک انکر تکست و متن باشد در این صورت فرمت لینکسازی شما غیر طبیعی می باشد و اثرگذاری منفی در روند سئو سایت شما خواهد داشت.

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما عزیزان آیا کلاس آموزشی هم برگزار میکنین؟

مشتریان شما به طور فعال در جستجوی آن هستند ، دریافت بک لینک با کیفیت بالا است.

چه سایت هایی به شما اجازه گذاشتن لینک خارجی را چه به صورت پولی و چه رایگان می دهند. در ادامه به بیان از کجا بک لینک بخریم سایت هایی که امکان گذاشتن لینک را به شما می دهند خواهیم پرداخت.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *